آینده عمل های زیبایی در دستان شما

VANQUISH
VANQUISH سیستمی بر پایه فرکانس رادیویی (RF) می باشد که انقلابی در حوزه زیبایی به وجود آورده است.فناوری VANQUISH راه حلی غیرتهاجمی (Non-Invasive) با کارایی بی نظیر را ارائه می دهد. میدان وسیع RF این دستگاه، به طور دقیقی در لایه های عمیق بافتی متمرکز می گردد. در همین حین پوست با هوا خنک می شود. در نتیجه دمای لایه های عمیق هدف نسبت به سطح پوست بالاتر خواهد بود. درمان بدون درد، ایمن و کارامد دیگر یک رویا نیست. بلکه یک تجربه VANQUISH است.

VANQUISH اولین و تنها درمان غیر تهاجمی می باشد که کلیه ویژگی های مطلوب را در بر دارد.

 

-) بیشترین مساحت تحت درمان
-) عدم نیاز به بیهوشی یا تسکین درد
-) راحتی استفاده بی نظیر
-) نتایج قابل اندازه گیری
-) عدم استفاده از مواد مصرفی گران قیمت
-) جلسات کوتاه مدت

نتایج فوق العاده

 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
diver

ایمنی و آسودگی خاطر

فناوری منحصر بفرد VANQUISH باعث شده تا انرژی دقیقا به هدف رسیده و اثر گرمایی مد نظر ضمن ایمن ماندن لایه های بافتی اطراف، به بافت هدف منتقل گردد.VANQUISH انرژی RF را براساس خصوصیات متفاوت بافت های بدن منتشر می سازد. فرکانس های بکار گرفته شده، بهترین تطابق با امپدانس بافت های عمیق و تاثیرگذاری بر آن لایه ها را دارد.
گرمادهی بافت عمیق VANQUISH انواع بافت های مختلف را در عمق های انتخابی تحت تاثیر قرار می دهد.

پروفایل حرارتی منحصر بفرد

اسکن ترموگرافی پس از درمان

 

 

هنگامی که اپلیکاتور در فاصله ای تعریف شده از پوست بیمار قرار می گیرد توان مورد نیاز برای درمان موفقیت آمیز بافت عمیق اعمال می گردد.عضو تحت درمان بدن در یک میدان الکتریکی با فرکانس بالا قرار می گیرد. فرآیند تبدیل انرژی الکترومغناطیسی به گرما در بافت های با گردش خون نسبتا پایین اتفاق می افتد. دمای بافت هدف به دلیل تناوب مولکول های قطبی افزایش یافته در حالی که بافت اطراف از رسیدن به دماهای بالا در امان می ماند.

چرا VANQUISH؟

درمان با VANQUISH محدود به BMI خاصی نیست. تمامی افراد می توانند از آن استفاده کنند.
درمان از یک پهلو تا پهلوی دیگر به صورت همزمان و متقارن انجام شده و اثری از ناهمواری و خطوط برجای نخواهد ماند..
غیر تهاجمی و بدون دوران نقاهت؛ شما می توانید پس از اتمام جلسه درمان به زندگی روزمره خود ادامه دهید.
با توجه به اینکه VANQUISH دارای بزرگترین سطح درمانی در مقایسه با دستگاه های دیگر است، قیمت آن و درمان های مربوطه بسیار مقرون به صرفه است.
BMI +30
از پهلو تا پهلو
بدون دوران نقاهت
مقرون به صرفه

VANQUISH چطور کار می کند؟

VANQUISH با استفاده از فناوری RF انتخابی امکان کاهش چربی های موضعی در تمامی ناحیه دور شکم، داخل و بیرون ران ها را برای درمانگر فراهم می سازد.
رویه درمانی VANQUISH سلول های چربی را از طریق گرمادهی انتخابی بافت از بین می برد. این روند منجر به کوچک شدن و از بین رفتن سلول های چربی می شود.

سوالات متداول

درمان های VANQUISH برای افرادی طراحی شده اند که قصد کاهش چربی های ناحیه دور شکم و ران های خود را دارند-صرف نظر از BMI.
دستگاه VANQUISH دارای استانداردهای ایمنی سختگیرانه ای است. روش درمانی انتخابی منحصر بفرد VANQUISH، هدف قرار دادن بافت چربی بدون آسیب رسیدن به بافت های اطراف را تضمین می کند. عوارض جانبی این دستگاه نسبت به دستگاه های RF دیگر حداقل ممکن است. ایمنی و کارایی این درمان از طریق مطالعات و تحقیقات کلینیکی مورد تایید قرار گرفته اند.
درمانگر در جلسه اول به شما در زمینه طرح برنامه درمانی مختص شما کمک خواهد کرد. برنامه درمانی اکثر مراجعه کنندگان چهار جلسه به فاصله یک هفته است، اما این تعداد جلسات برای همه یکسان نیست. هر جلسه درمانی حدود 45 دقیقه برای ناحیه شکم و 30 دقیقه برای ران ها به طول می انجامد.
راحتی و بدون درد بودن درمان با VANQUISH اصلی ترین مزایای آن در مقایسه با درمان های دیگر است. کل روند درمان به صورت غیر تماسی می باشد. تمام آنچه حس خواهید کرد، احساس گرمای خوشایند در ناحیه تحت درمان است که ممکن است تا چند ساعت بعد هم ادامه پیدا کند. درمان به صورت خوابیده انجام می شود تا بیشترین احساس آرامش برای فرد فراهم گردد.
نتایج مورد انتظار شامل کاهش چربی دور شکم، افتادگی پهلو ها و یا کاهش چربی دور ران ها می باشد. نمونه ای از تصاویر قبل و بعد از درمان در همین صفحه ارائه شده است.
کل روند درمان به صورت غیر تهاجمی، غیر تماسی و بی نیاز از طی کردن دوران نقاهت است. فرد می تواند بلافاصله پس از اتمام جلسه درمانی به ادامه زندگی روزمره خود بپردازد.
افراد زیادی تغییرات را از دو تا سه هفته پس از اولین جلسه گزارش کرده اند. این مدت زمان مربوط به دفع طبیعی سلول های چربی از بدن می باشد. معمولا بهترین نتایج پس از حدود دو ماه قابل مشاهده خواهند بود.
این روش درمانی باعث از بین رفتن سلول های چربی می شود. این سلول ها مجددا تولید نمی شوند و برای همیشه از بدن دفع می شوند، مگر آنکه سبک زندگی شما دچار تغییر ناگهانی شود.
VANQUISH تنها دستگاه زیبایی غیر تماسی در بازار است. ناحیه درمانی وسیع آن باعث رفع چربی های بیشتری در مقایسه با روش های مشابه می شود. اثرات Body Shaping این دستگاه در طول ناحیه تحت  درمان به صورت یکنواخت می باشد. VANQUISH برخلاف دستگاه های دیگر محدود به BMI خاصی نیست. فناوری VANQUISH برمبنای افزایش دمای چربی می باشد. از این رو هیچ خطری در زمینه Paradoxical Adipose Hyperplasia بیمار را تهدید نمی کند- این پدیده مربوط به فناوری هایی است که بافت چربی را منجمد می کنند.
VANQUISH صرف نظر از سبک زندگی شما به بهبود زیبایی شما کمک می کند. این روش نیازمند به تمرینات ورزشی یا تغییر عادات غذایی نیست. هرچند نتایج درمان به شما در زمینه بهبود شرایط زندگی خود انگیزه لازم را می دهد.