PROTEGE

PROTEGE ELITE سیستمی جدید برای درمان چین و چروک و جوان سازی چهره

Protege Elite از فرکانس رادیویی منحصر بفردی برای کشیدن ایمن و لطیف پوست صورت، گردن، دکولته، بازوها، آرنج، دست ها، شکم، پاها و زانوها استفاده می کند. بیمار در حین فرآیند درمانی Protege Elite نیازی به استراحت ندارد، بدون درد است و احساس خوشایند ماساژی گرم را در بدن بیمار ایجاد می کند. اگرچه درمان به نظر ساده می آید ولی دستگاه از فناوری مدرن و پیچیده ای برای تعدیل انرژی و عملکرد ایمن و کارامد خود بهره می برد.
Protege Elite برای افرادی که برای اولین بار قصد کشیدن پوست خود را دارند بسیار مناسب است. هرچند برای حفظ و بهبود درمان های زیبایی دیگر نیز موثر می باشد. در مورد اول یعنی افرادی که برای اولین بار قصد درمان پوست خود را دارند، دوره ای 2-4 جلسه با فاصله زمانی 2-3 هفته نیاز است. و برای افرادی که قصد حفظ حالت پوست درمان شده خود را دارند، 1-2 جلسه هر 6 ماه کافی خواهد بود.

PROTEGE INTIMA منحصر بفرد

ULTRA FEMME 360

زنان زیادی وجود دارند که از سستی و شل بودن پوست در ناحیه واژینال خود رنج می برند. بسیاری از این دست موارد حتی به عدم رضایت از رابطه جنسی خود و نتیجتا اعتماد به نفس پایین نیز اشاره داشته اند. تا همین اواخر راه حل این مشکل در برداشتن پوست نامطلوب از طریق عمل جراحی (لابیوپلاستی) ممکن بود. این عمل معمولا پرهزینه و دوران نقاهت آن طولانی و تا سه هفته است. همچنین دردناک بوده و با ریسک عوارض جانبی ناشی از روش های تهاجمی همراه می باشد. در حالی که ابزارهای لیزری جهت درمان این مشکل توسعه یافتند ولی بیماران به طور فزاینده ای به دنبال روش ها و راهکارهای غیرتهاجمی برای درمان ناحیه واژینال خود بودند.
PROTEGE INTIMA اولین سیستم برای تغییر شکل غیرتهاجمی و بدون عمل جراحی ناحیه واژینال و بهبود رضایت جنسی است. این سیستم برای واژن های کشیده شده و تغییر شکل یافته پس از عمل زایمان و یا تغییر ظاهر آن بسیار مناسب می باشد. PROTEGE INTIMA ابزاری ایمن و کارامد است و نتایج قابل توجهی را در زمینه تغییرشکل غیرتهاجمی و بدون عمل لابیا ارائه کرده است. کاربرد این دستگاه موجب بهبود ظاهری واژن شده و لذت رابطه جنسی را افزایش می دهد.
این دستگاه قادر به رساندن دمای پوست به 40 تا 42 درجه سانتی گراد است که برای بیمار حسی مطلوب و خوشایند را ایجاد می کند. همچنین هر جلسه درمانی حدود 12 دقیقه به طول می انجامد.

EFC

نتایج فوق العاده

 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
diver

انرژی بیشتر، زمان کمتر

EFC پیک های انرژی را به طور خودکار کنترل و از بین می برد. این فرآیند با عنوان تشکیل انرژی طیف مربعی (Square Spectrum Energy Profiling) شناخته می شود.
PROTEGE در مقایسه با دستگاه های دیگر، پیشرفتی عظیم در فناوری به حساب می آید. خروجی تنظیم شده خودکار آن موجب عدم بروز موارد پیش بینی نشده درطی درمان می گردد. PROTEGE یعنی افزایش ایمنی و اطمینان در انتقال گرمای بهینه به پوست بیمار.

™Impedance Intelligence

PROTEGE از پیچیده ترین سیستم انتقال انرژی استفاده می کند. در این سیستم امکان نظارت و کنترل دائم تغییرات امپدانس پوست در طول درمان وجود دارد.
این انرژی کنترل شده و توان گرمایی حتی در نواحی با امپدانس بالاتر یا پایین تر در سطح بهینه حفظ می شود. این ویژگی به اپراتور اجازه می دهد تا از تنظیمات توان بالا، بدون اختلال در ایمنی، استفاده کند.
انرژی گرمایی متمرکز شده، فیبرهای کلاژن را از هم گسیخته می سازد. گرما ساختار پیچه سه گانه کلاژن را تحت تاثیر قرار داده و فرآیند از هم گسیختگی را آغاز می کند. در مرحله بعد فرآیند التیام طبیعی بدن، فیبروپلاست ها را به تولید فیبرهای کلاژن جدید تحریک می کند.

پیشرفته ترین درمان حال حاضر جهان را تجربه کنید

اثبات علمی

-) نتایج قابل اندازه گیری پس از حتی یک جلسه
-) راحتی و ایمنی بی نظیر
-) نتایج ماندگار

 

تست کلینیکی

-) مدت زمان کوتاه درمان
-) کنترل کامل حتی در ناحیه دور چشم ها
-) قابل استفاده برای انواع پوست

 

تحسین شده توسط پیشگامان صنعت

-) مدت زمان کوتاه درمان امکان زمانبندی و نوبت دهی بهینه چندین بیمار را در یک روز می دهد. همچنین نیازی به مواد مصرفی پرهزینه نبوده و سرمایه اولیه در مدت کوتاهی باز خواهد گشت.

چرا PROTEGE؟

غیر تهاجمی و بدون دوران نقاهت؛ شما می توانید پس از اتمام جلسه درمان به زندگی روزمره خود ادامه دهید.ند.
سیستم منحصربفرد کنترل جریان انرژی ، انتقال سطح بهینه ای از انرژی به بافت هدف را در تمام طول درمان تضمین می کند. انرژی به طور آنی مانیتور و تعدیل می شود.
بیماران کمترین میزان ناراحتی را ابراز داشته اند. شما واقعا می توانید بلافاصله پس از درمان به کارهای روزانه خود بپردازید.
گرمادهی حجمی 360 درجه برای درمان سریعتر، ایمن تر و راحت تر
بدون دوران نقاهت
بسیار ایمن
بسیار راحت
نتایج بی نظیر

تست کلینیکی

60% افراد تحت تست بهبود لذت
جنسی را به طور قابل توجهی
متوسط و عالی اظهار داشتند.
80% افراد تحت آزمون بهبود ظاهر
را به طور قابل توجهی متوسط و عالی
اظهار داشتند.
منبع: Zuzana Fucikova M.D. : High Frequency Treatment for Non-Invasive Non-Surgical Labia Remodeling

سوالات متداول

INTIMA روش درمانی جدیدی برای بهبود سلامتی و ظاهر ناحیه واژینال زنان می باشد. این روش درمانی به صورت غیر تهاجمی، بدون درد و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود
درمان با PROTEGE برای افراد 21 سال به بالا جهت درمان های زیبایی بر روی چهره و اندام تناسلی خانم ها مناسب است. نواحی معمول برای درمان چهره شامل دور چشم، غبغب و خط فک می باشد.
دستگاه PROTEGE دارای استانداردهای ایمنی سختگیرانه ای است. سیستم کنترل جریان انرژی، میزان انتقال انرژی در طول درمان را به دقت کنترل می کند.همچنین به دلیل گرمادهی در دماهای پایینتر نسبت به لیزرهای کاهنده، ریسک التهاب وجود ندارد. ایمنی و کارایی این درمان به طور جامع در طی چندین مطالعه کلینیکی تست و آزمایش شده است.
درمانگر بر اساس نیاز فرد مراجعه کننده تعداد جلسات را تنظیم می کند. اکثر پروتکل های درمانی معمولا 3 جلسه به صورت هغته ای یک بار هستند.
PROTEGE گرما را به صورت کاملا یکنواخت و متقارن در ناحیه مد نظر القا کرده و برای فرد احساس گرمای لذت بخشی را ایجاد می کند. پس از اتمام جلسه، ممکن است ناحیه تحت درمان دچار قرمزی خفیفی شود که پس از چند ساعت رفع می گردد . 
روند درمانی PROTEGE غیرتهاجمی بوده و نیازمند دوران نقاهت و بهبودی نیست. شما حتی می توانید بلافاصله پس از جلسه درمان، به ادامه کارخود بپردازید.
این موضوع به ناحیه تحت درمان، وضعیت آن و عوامل دیگر بستگی دارد. ممکن است حتی پس از یک جلسه هم نتایج قابل مشاهده باشند. معمولا نتایج درمان در طی دوره ای 2 ماهه (فرآیند ترمیم طبیعی بدن) بروز پیدا می کنند.
سال ها تحقیق و توسعه باعث شده که PROTEGE تنها دستگاهی در بازار باشد که به طور همزمان دو نوع انرژی بسیار محبوب امواج رادیویی و التراسوند را برای کار فراهم می کند. تلفیق این دو منبع انرژی باعث تضمین رضایت و راحتی مراجعه کنندگان شده است.