کشیدن پوست ، کاهش چربی ، جوانسازی چهره

EXILIS

EXILIS پیشرفت چشمگیری در درمان های زیبایی به روش فرکانس رادیویی (RF) به حساب می آید. سیستم کنترل جریان انرژی (EFC) اختصاصی آن ، حداکثر اثر گرمایی را در کوتاهترین زمان، ضمن تضمین ایمنی، راحتی و کنترل، به بافت منتقل می کند.
اپلیکاتور پیشرفته EXILIS گرما، سرما و مانیتورینگ دقیق دما را فراهم می کند.
رسیدن به دمای درمان در کوتاه ترین زمان و در عمق موردنظر
تشخیص دائمی جریان RF به بافت موجب واکنش درمانی قابل پیش بینی شده و حداکثر ایمنی بیمار را تضمین می کند.
← کنترل کامل سیستم توسط پزشک از طریق هندپیس
← یک سیستم برای بدن و چهره و بدون هزینه های مصرفی

نتایج فوق العاده

 • Before-
  After-
 • Before-ddsf
  After-ddsf
  BeforeddsfAfter
 • Before-sfs
  After-sfs
  BeforesfsAfter
 • Before-dfvg
  After-dfvg
  BeforedfvgAfter
 • Before-mjhgjhg
  After-mjhgjhg
  BeforemjhgjhgAfter
diver

کنترل کامل توان RF

نظارت لحظه ای دمای پوست به اپراتور امکان کنترل کامل و توانایی القای حداکثر توان بدون احساس ناراحتی برای بیمار را می دهد.

تغییر چهره با CRT

Collagen Refill Technology

-) تشکیل مجدد کلاژن از طریق سیستم ثبت شده تحویل کنترل شده انرژی
-) بهبود چشمگیر و قابل توجه تراکم پوست و تقویت ضخامت پوست بر اساس فرآیند neocollagenesis (تولید کلاژن تازه)
-) توزیع همگن و ثابت انرژی به رنگ پوست بستگی نداشته و با انواع پوست ها سازگار است
-) انتقال پالس همگام انرژی، گرمایش سطحی دقیق را مقدور می سازد
-) پالس انرژی دوگانه برای حداکثر کارایی
-) در مقایسه با فناوری های موجود تنها به کسری از انرژی نیاز است

CRT چگونه عمل می کند؟

ساختار پیچه ای فیبرهای کلاژن به گرما واکنش نشان داده و پس از گرم شدن درگیر فرآیند باز شدن می شود
انرژی متمرکز شده به صورت گرمایی فیبرهای کلاژن را از هم گسیخته می سازد
فرآیند طبیعی احیا ، فیبروبلاست ها را تحریک به تولید فیبرهای کلاژن جدید می کند
عملکرد EXILIS بر مبنای استفاده از انرژی RF کنترل شده جهت تحریک تشکیل مجدد کلاژن می باشد

سیستمی عالی با کنترل کامل از طریق اپلیکاتور

چرا EXILIS ؟

انتقال همزمان امواج رادیویی و التراسوند امکان درمانی موثرتر و مقرون به صرفه تر را فراهم می کند.
سیستم منحصربفرد کنترل جریان انرژی ، انتقال سطح بهینه ای از انرژی به بافت هدف را در تمام طول درمان تضمین می کند. انرژی به طور آنی مانیتور و تعدیل می شود.
بیماران کمترین میزان ناراحتی را ابراز داشته اند. شما واقعا می توانید بلافاصله پس از درمان به کارهای روزانه خود بپردازید.
در مطالعات و تحقیقات کلینیکی متعددی موفقیت درمان در زمینه کشیدن پوست و body shaping گزارش شده است.
فناوری 360
بسیار ایمن
بسیار راحت
نتایج بی نظیر

دیگر نگران بالا رفتن سن خود نباشید

به طور متوسط پوست خانم ها 80 درصد آسیب های ناشی از آفتاب را تا پیش از 20 سالگی متحمل می شود. پس از این سن سطح تولید کلاژن هر سال 1 درصد کاهش و ضخامت پوست هر سال حدود 7 درصد کاهش پیدا می کند.

سوالات متداول

درمان با Exilis برای افراد بین 21 سال به بالا جهت درمان های زیبایی بر روی چهره و بدن مناسب است. نواحی معمول برای درمان شامل دور چشم، غبغب، خط فک، دکولته، بازوها، پاها، زانوها، پاشنه ها، باسن، شکم و پهلوها می باشد.
دستگاه Exilis دارای استانداردهای ایمنی سختگیرانه ای است. سیستم کنترل جریان انرژی، میزان انتقال انرژی در طول درمان را به دقت کنترل می کند. همچنین سیستم خنک سازی آن به درمانگر امکان انتقال گرما به عمق بهینه را ضمن حفظ راحتی بیمار می دهد. ایمنی و کارایی این درمان به طور جامع در طی چندین مطالعه کلینیکی تست و آزمایش شده است.
درمانگر بر اساس نیاز فرد مراجعه کننده تعداد جلسات را تنظیم می کند. اکثر پروتکل های درمانی معمولا بین 4 تا 6 جلسه هستند. درمان هر ناحیه نیز حدود 20 تا 30 دقیقه به طول می انجامد. این میزان بر اساس ناحیه تحت درمان، شاخص درمان، و دیگر  عوامل متغیر است.
خیر، درمان با این روش نبایستی با هیچگونه دردی همراه باشد. Exilis پیشرفته ترین روش غیرجراحی جهت درمان ایمن، کارامد و بدون درد چهره و بدن است. اکثر مراجعه کنندگان این روش درمانی را مشابه با ماساژ با سنگ گرم توصیف کرده اند. درمان به صورت خوابیده انجام می شود تا بیشترین احساس راحتی فراهم گردد.
مراجعه کنندگان زیادی از کلینیک های مختلف نتایج را عالی بیان کرده اند. نمونه ای از تصاویر قبل و بعد از درمان در همین صفحه ارائه شده است.
روند درمانی Exilis غیرتهاجمی بوده و نیازمند دوران نقاهت و بهبودی نیست. شما حتی می توانید بلافاصله پس از جلسه درمان، به ادامه کارخود بپردازید.
این موضوع به ناحیه تحت درمان، وضعیت آن و عوامل دیگر بستگی دارد. ممکن است حتی پس از یک جلسه هم نتایج قابل مشاهده باشند. معمولا نتایج درمان در طی دوره ای 3 ماهه (فرآیند ترمیم طبیعی بدن) بروز پیدا می کنند.
روش درمانی EXILIS نیازمند تمرین های ورزشی یا عادات غذایی خاصی نیست. هرچند نتایج درمان می توانند شما را جهت بهبود سبک زندگی خود ترغیب کرده و به شما انگیزه لازم جهت رعایت عادات غذایی را القا کنند.
سال ها تحقیق و توسعه باعث شده که EXILIS تنها دستگاهی در بازار باشد که به طور همزمان دو نوع انرژی بسیار محبوب امولج رادیویی و التراسوند را برای کار فراهم می کند. تلفیق این دو منبع انرژی باعث تضمین رضایت و راحتی مراجعه کنندگان شده است. EXILIS به لطف سیستم خنک سازی داخلی خود، درمانی بدون درد و ایمن را ضمن هدف قراردادن کارامد و دقیق بافت مدنظر ارائه می کند.